Naujienos‎ > ‎

Pirmoji kredito įmoka už daugiabučio namo atnaujinimą (modernizavimą) jau š.m. liepos 18 d.

Eligijus Stugys paskelbė 2016-06-22 03:40   [ atnaujinta 2016-06-22 03:40 ]
Šiandien buvo suderintos su AB "Šiaulių bankas" paskutinės detalės dėl Kreditavimo sutarties. Bendrijos nariai Kredito mokėjimus turės pradėti mokėti liepos 18 dieną (AB "Šiaulių bankas" nuo Kreditavimo sutartyje nurodytos kaupiamosios sąskaitos nuskaičiuos visų bendrijos narių pervestas kredito įmokas, atidėtas palūkanas kiekvieno kalendorinio mėnesio 20 dieną). 

Bendrijos nariai, kurie nori anksčiau termino grąžinti visą Kreditą ir atidėtas palūkanas (atsiskaityti visą sumą) arba Kredito dalį ir atidėtų palūkanų dalį, tokiu būdu sumažindami savo kreditą banke, gali tai padaryti užpildydami reikiamą prašymo formą
- Prašymas visai kredito sumai iš karto sumokėti (ten kur pakreiptas žalia spalva tekstas nurodo, ką reikia įrašyti ir tą žalią tekstą ištrinkite).
-Prašymas kredito ir atidėtų palūkanų daliai padengti (ten kur pakreiptas žalia spalva tekstas nurodo, ką reikia įrašyti ir tą žalią tekstą ištrinkite).

Atidėtų palūkanų už birželio mėnesį Bendrija dar neturi. Liepos 1 d. tiksliai bus žinoma atidėtų palūkanų suma.
Užpildytą, išsispausdintą ir pasirašytą prašymą  iki liepos 8 d. bendrijos valdybos nariui nunešti į 50 butą arba į šio buto pašto dėžutę įmesti.

Informacija pateikė 
Bendrijos valdyba


Comments